7.0 Inch Nextion HMI Dokunmatik Tft Ekran + 8 Port GPIO / 32MB Dahili Hafıza NX8048K070
  • Ürün Kodu: NO.NX8048K070
  • Barkod: 7279119634915
  • Stok: Stokta yok
  • 5.641,47 TL
    KARGO BEDAVA
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Nextion Gelişmiş sürümleri daha güçlüdür. Temel Nextion ekranlarıyla karşılaştırın, yenileri bazı yeni fonksiyonlar ekledi: dahili RTC'yi destekler, veriyi Flash'a kaydedebilir, GPIO'yu, daha büyük flaş kapasitesini ve daha büyük CPU saatini destekler. Geliştirilmiş Nextion serisi, 2.4 " 'den 7.0" "e kadarki 7 boyutlu kapaklara sahiptir.
Nextion HMI Akıllı 7 Inch Dokunmatik TFT LCD Ekran
Nextion HMI Akıllı 7 Inch Dokunmatik TFT LCD Ekran Özellikleri
  • Dahili RTC'yi destekleyin
  • GPIO'yu Destekleyin
  • SD Kart arayüzü: maksimum max 32G Micro TF / SD kartı (FAT32 dosya formatı) destekler
  • Flash veri depolama alanı: 32MB
  • EEPROM: 1024 bayt
  • RAM: 8192 bayt
  • Komut tamponu: 1024 bayt
  • Renk: 65K (65536) renk
  • Çözünürlük: 800 × 480 piksel
  • Ayarlanabilir Parlaklık: 0 ~ 230 nit - ayar aralığı% 1'dir.
Tanımlama
  • Görme Alanı: 154.08mm (L) × 85.92mm (W)